Dažkārt mēdzam aizmirsties darbā. Citkārt šķiet, ka privātā dzīve ir pārņēmusi visu mums apkārt, un darbojamies tikai mātes, meitas, saimnieces un tamlīdzīgā režīmā. Dažkārt gribas uz savu ikdienu paskatīties no malas un padomāt, kas notiek, ko es gribu, ko es jūtu, ko es domāju un kas no tā visa der man. 

Trīs dienas no 2019.gada 12.aprīļa 10.30 līdz 2019.gada 14.aprīļa 16.00 būs iespējams laiks restartam ainaviskā viesu namā ”Laidi” (Kuldīgas novads, 160 km no Rīgas, 20 minūšu brauciens no Skrundas), kur drošā vidē, veidā un vietā darbosimies savai profesionālajai izaugsmei caur supervīziju grupā un līdzsvarosim to ar bagātinošiem sevis izzināšanas procesiem un nodosimies košām, iedvesmojošām un līdzsvarojošām radošajām aktivitātēm. 

Kā supervīziju ciklu pabeidzot rakstīja kāda dalībniece: "Supervīzija ir labs palīgs tikt skaidrībā pašam ar savām domām un sajūtām par savu profesionālo pieredzi. Lielākais ieguvums ir spēja izkāpt no "kastes". Supervīzijas sesijās papildus sarunai man piedāvāja izmantot dažādus palīglīdzekļus (zīmējums, plastilīns, kārtis u.c.), kas man deva labu iespēju saprast un pārvērtēt, izvērtēt un redzēt ar skatu no malas savas vērtības un pieredzi.

Ierašanās 2019.gada 12.aprīlī laikā no 9.30-10.30, atgriešanās „savā” dzīvē pēc 2019.gada 14.aprīļa 15.00.

Pieteikties

"Restarts Sievietēm" ir domāts tām sievietēm, kurām darba un profesionālās dzīves kontekstā pašlaik ir aktuāls kāds no šiem jautājumiem: kā izkāpt no "vāveres riteņa"? Kā sabalansēt darba un profesionālo dzīvi ar ģimenes dzīvi un laiku sev? Kāda ir mana profesionālā loma un uzdevumi? Kā veidot savu karjeru? Kā no darbinieka kļūt par darba devēju sev (un citiem)? Kas ir manas stiprās un vājās puses? Kādus mērķus noteikt? Kā visefektīvāk izplānot uzdevuma realizāciju? Kādas stratēģijas pielietot? Kā visveiksmīgāk realizēt izplānoto? Vai mans lēmums/rīcība ir/ir bijis labākais iespējamais?

Par dalībnieču labizjūtu un visām norisēm gādās LĪGA SPRŪDE (sertificēta supervizore un fizioterapeite), INDRA MARKOVA (sertificēta supervizore, sistēmiskais koučs, datu aizsardzības speciāliste un Audemio.lv vadītāja) un LINDA ARELA (aromterapeite apmācībā, vēdiskā astroloģe un mākslas un digitālā mārketinga projektu vadītāja), kuras „Restarts Sievietei” radīšanai un vadīšanai apvienojušas savas profesionālās zināšanas ar labāko pieredzi no iepriekšējiem radošajiem vairākdienu semināriem-nometnēm, tādiem kā „Ceļojums pie Sevis”, „Dievietes noslēpums”, „Zemenes”, „Trejādība”, „Ieelpo!” u.c.

Līga un Indra ir Latvijas Supervizoru apvienības (www.supervizija.lv) sertificētas supervizores ar tiesībām dalībniecēm izsniegt apliecinājumus par grupas supervīzijām profesionālās kvalifikācijas celšanas kontekstā. „Restarts Sievietēm” laikā plānotais grupas supervīziju apjoms - 12 astronomiskās (16 akadēmiskās) stundas. Par to, kas ir supervīzija un ko tā dod, vairāk var lasīt šeit.

Linda ikdienā konsultē vēdiskajā astroloģijā, bet pasākumā dalīsies ar savu aizrautību ar dabu un smaržām. 

Nodarbību un atpūtas laiks plānots tā, lai radītu (iespējams) labāko profesionālās pilnveides un sabalansēta atpūtas laika pieredzi šajā pavasarī. Nodarbībām tiks izmantota supervīzijas pieeja, cita starpā izmantojot sistēmiskās prakses un mākslas un metaforiskos paņēmienus, kā arī radošs sevis iepazīšanas un līdzsvarošanas process, izmantojot apkārtējās vides elementus, krāsas, skaņas un citus resursus. 

 „Restarts Sievietēm” laikā būs iespējams piedzīvot: 

 • sevis kā personības iepazīšanu caur krāsām, smaržām un citām maņām; 
 • profesionālo tēmu izpēti, izmantojot grupas supervīziju resursu;
 • mierīgu atpūtu skaistā un klusā ezera krastā;
 • pirts burvību;
…un daudz ko citu.

 "Restarts sievietēm" ieguvumi:

 • profesionālās un personiskās apzinātības pilnveide;
 • "izdegšanas sindroma” profilakse;
 • emocionāla bagātināšanās.

 Norisēm Tev noderēs:

 1. personiskie pieraksti;
 2. pleds, vingrošanas paklājiņš un siltas zeķes;
 3. ērts apģērbs vingrošanai un brīvajam laikam;
 4. krāsaini zīmuļi, flomasteri vai krītiņi;
 5. daži dzijas kamolīši;
 6. pirtslietas pirts apmeklējumam;
 7. personiskās higiēnas lietas;
 8. 2 grāmatas – viena, ko šobrīd lasi, un otra – laba grāmata, ko esi izlasījusi un esi gatava dalīties, lai arī citas to izlasa.

Semināra maksā iekļauta dalība kopējos grupas procesos, siltas maltītes (pēc izvēles – ar gaļu vai veģetāras) katru dienu, tēja, kafija un našķi, materiāli (kas nav uzrādīti līdzņemamo lietu sarakstā), apliecinājums par dalību grupas supervīzijās.

 •  „Īpaši agriem putniņiem” – īpaši patīkama maksa 111 eiro apmērā, pagūstot pieteikties līdz 26.02.2019. (ieskaitot)!
 • „agrajam putniņam”, piesakoties līdz 25.03.2019. (ieskaitot) – 15% atlaide no pamatcenas jeb 117,30 eiro;
 • piesakoties pēc 25.03.2019. –  pamatcena - 138 eiro (10% atlaide jeb 124,20 eiro, restartējoties kopā ar vēl kādu).

Iespējams vienoties par dalītu maksājumu starp darba devēju un dalībnieci.

Dalība tiek rezervēta, saņemot iemaksu 60 eiro apmērā par katru dalībnieci. Atlaides nesummējas, ja vien organizatori to tieši nav atrunājuši. Izmaiņu gadījumā iemaksāto dalības rezervāciju neatgriež, bet, saskaņojot ar organizatoriem, to var nodot citai dalībniecei.

Pasākumu koordinē biedrība „Artemio” sadarbībā ar Audemio.lv

Vairāk informācijas pa tālruni: 29403038, e-pasts: audemio.info@gmail.com.

Pieteikties

0

 .